-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Загородження колюче спіральне 450/3 (75 витків) з кріпленням
Тендер Prozorro UA-2023-09-21-012742-a
Завершена
917 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 174.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 174.00 UAH
Номер:
30559a616ed148a0be2d028eac905e5f
Внутрішній номер закупівлі:
19050660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-21-012742-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анастасія Юзва +380487056332 7099419@gmail.com https://teplo.od.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
917 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.09.2023 16:09 - 26.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2023 16:09 - 29.09.2023 10:00
Аукціон:
02.10.2023 14:02 - 02.10.2023 14:43
Період кваліфікації:
02.10.2023 14:43 - 19.10.2023 15:09
Період завантаження договору:
25.10.2023 00:00 - 04.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴917 400.00 Загородження колюче спіральне 450/3 (75 витків) з кріпленням