-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Загородження колюче спіральне 450/3 (75 витків) з кріпленням
Оголошено тендер
917 400.00
UAH
Номер:
17c664e3adbd4505beb3cacc105641c4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-21-004223-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
917 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Загородження колюче спіральне 450/3 (75 витків) з кріпленням
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
21.09.2023 15:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Загородження колюче спіральне 450/3 (75 витків) з кріпленням
Кількість
6000 погонний метр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума917 400.00 UAH