-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина. Паливна деревина (Деревина дров'яна непромислового використання 1 групи якості, дрова паливні твердолистяних порід)
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-014427-a
Торги не відбулися
26 988.66
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 134.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 134.95 UAH
Період уточнення:
20.09.2023 17:28 - 25.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим