-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина. Паливна деревина (Деревина дров'яна непромислового використання 1 групи якості, дрова паливні твердолистяних порід)
Оголошено тендер
26 988.66
UAH
Номер:
7a82353d24264049bb82e657f29b2fbc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-20-007877-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35786985
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, місто Балта(пн), ВУЛИЦЯ КУЗНЕЧНА, будинок 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35786985
-
Контактна особа:
Ауєльбаєва Вікторія Юріївна 0959022743 super.dnzolenka@ukr.net
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, місто Балта(пн), ВУЛИЦЯ КУЗНЕЧНА, будинок 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
26 988.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина. Паливна деревина (Деревина дров'яна непромислового використання 1 групи якості, дрова паливні твердолистяних порід)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
20.09.2023 17:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров'яна непромислового використання 1 групи якості, дрова паливні твердолистяних порід
Кількість
9.43 метри кубічні
Період постачання
до 01.11.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума26 988.66 UAH