-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина. Паливна деревина (Деревина дров'яна непромислового використання 1 групи якості, дрова паливні твердолистяних порід)
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-014427-a
Торги не відбулися
26 988.66
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 134.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 134.95 UAH
Номер:
f534082ab39141dcb80e89dfb36bc264
Внутрішній номер закупівлі:
19036648
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-20-014427-a
Замовник:
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35786985
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, місто Балта(пн), ВУЛИЦЯ КУЗНЕЧНА, будинок 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ауєльбаєва Вікторія Юріївна 0959022743 super.dnzolenka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 988.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2023 17:28 - 25.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2023 17:28 - 28.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
28.09.2023 00:00 - 09.10.2023 10:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 988.66 Деревина. Паливна деревина (Деревина дров'яна непромислового використання 1 групи якості, дрова паливні твердолистяних порід)