-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Тендер Prozorro UA-2023-09-19-014855-a
Торги не відбулися
455 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 276.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 276.50 UAH
Період уточнення:
19.09.2023 18:26 - 24.09.2023 00:00
Відповідь надана
Питання
Номер:
67cf813d8d224af697f989a58388352e
Дата опублікування:
20.09.2023 09:16
Опис:
Якщо виробником товару не передбачено надання висновка державної санітарно-епідеміологічної експертизи, можливо надати лист від учасника про ненадання такого документа?
Відповідь:
Доброго дня, замовник вказав таку вимогу у зв'язку з тим що даний товар закуповується на заклади освіти (дитячі садочки та центер реабілітації хворих діток), усі документи з товаром буде передано нами у заклади, тому ми не можемо відступити від даної вимоги.
Дата відповіді:
20.09.2023 15:44