-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Оголошено тендер
455 300.00
UAH
Номер:
4b4984f6052749a29aff662028d7fd1e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-19-007895-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346058
-
Адреса:
76009, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Б.Хмельницького,59а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346058
-
Адреса:
76009, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Б.Хмельницького,59а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
455 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Дата опублікування:
19.09.2023 18:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Радіатори біметалеві (секційні)
Кількість
121 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума455 300.00 UAH