-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Тендер Prozorro UA-2023-09-19-014855-a
Торги не відбулися
455 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 276.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 276.50 UAH
Номер:
c9bba549482d4009b41aa610585defe1
Внутрішній номер закупівлі:
19021482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-19-014855-a
Замовник:
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346058
-
Адреса:
76009, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Б.Хмельницького,59а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Капущак Леся Ігорівна +380342720785 070887kli@gmail.com http://tke.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
455 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.09.2023 18:26 - 24.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2023 18:26 - 27.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
27.09.2023 00:04 - 28.09.2023 20:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴455 300.00 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі