• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Демидівської селищної ради Дубенського району Рівненської області (с. Ільпибоки, смт.Демидівка, с.Дубляни, с.Вовковиї, с.Лішня).

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою.

Завершена

140 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Період уточнення: 18.09.2023 12:31 - 23.09.2023 00:00
Відповідь надана

Кваліфікаційні критерії

Номер: d03bc0390db3404fb992ec4c44b1f571
Дата опублікування: 19.09.2023 09:59
Опис: Відповідно до Додатку №5 до тендерної документації встановлено наступне поняття «аналогічного договору»: за ЄЗС ДК 021:2015: 71340000-3 – комплексні інженерні послуги або іншого договору, предметом якого є послуги з виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель. Просимо уточнити: 1) Чи обов’язково аналогічний договір повинен містити зазначення коду ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: ДК 021:2015: 71340000-3 , якщо аналогічними можна вважати договори із кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії, «ДК 021:2015: 71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»? 2) Чи може учасник надати договори на виконання/надання аналогічний предмету закупівлі робіт/послуг, проте без зазначеного коду ДК? З метою недискримінації учасників просимо Вас внести відповідні зміни до тендерної документації та викласти поняття «аналогічного договору» в такій редакції: «Аналогічним договором вважається договір за предметом закупівлі: виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель ».
Відповідь: Доброго дня! У пп.1.1-1.1.3 п.1 Додатку 5 до Тендерної документації чітко прописано, що Аналогічним договором за цією тендерною документацією є договір подібний за змістом, своєю правовою природою та предметом закупівлі (виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель). Тобто учасник повинен надати Довідку довільної форми про наявність досвіду виконання договору (договорів) на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, за ЄЗС ДК 021:2015: 71340000-3 – комплексні інженерні послуги або іншого договору, предметом якого є послуги з виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель та копію одного договору на закупівлю послуги з виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель з обов’язковим відображенням в такому договорі предмету закупівлі. Учасник закупівлі може надати аналогічний договір без зазначення коду ДК проте, з обов’язковим відображенням в такому договорі предмету закупівлі « виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель».
Дата відповіді: 19.09.2023 10:46