• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Демидівської селищної ради Дубенського району Рівненської області (с. Ільпибоки, смт.Демидівка, с.Дубляни, с.Вовковиї, с.Лішня).

Оголошено тендер

140 000.00 UAH
Номер: 1a5b5eff28734efdb992009c4e9792e9
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-18-000711-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Демидівська селищна рада
Замовник: Демидівська селищна рада
Очікувана вартість: 140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Демидівської селищної ради Дубенського району Рівненської області (с. Ільпибоки, смт.Демидівка, с.Дубляни, с.Вовковиї, с.Лішня).
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.09.2023 10:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Демидівської селищної ради Дубенського району Рівненської області (с. Ільпибоки, смт.Демидівка, с.Дубляни, с.Вовковиї, с.Лішня)
Код ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послуги
Кількість 5 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума140 000.00 UAH