• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Демидівської селищної ради Дубенського району Рівненської області (с. Ільпибоки, смт.Демидівка, с.Дубляни, с.Вовковиї, с.Лішня).

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою.

Завершена

140 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер: 0b88bd7b99554c0b9d31bcd59b4089c9
Внутрішній номер закупівлі: 18998243
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-18-005834-a   
Замовник: Демидівська селищна рада
Контактна особа: Яна Кухарук +380954788974 kyharyk_iana@ukr.net https://demydivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 140 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.09.2023 12:31 - 23.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 18.09.2023 12:31 - 26.09.2023 14:00
Період кваліфікації: 26.09.2023 14:01 - 29.09.2023 11:14
Період завантаження договору: 05.10.2023 00:00 - 15.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴140 000.00 Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Демидівської селищної ради Дубенського району Рівненської області (с. Ільпибоки, смт.Демидівка, с.Дубляни, с.Вовковиї, с.Лішня).