-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Шпаклівка епоксидна ЕП-0010)
Тендер Prozorro UA-2023-09-13-004103-a
Строк поставки продукції повинен складати не більше 15 календарних днів з дати отримання Постачальником попередньої оплати за кожну партію продукції. Забезпечення тендерних пропозицій та забезпечення виконання договору про закупівлю, при укладанні договору з переможцем - не вимагається. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону – 1%. Тендерна пропозиція учасника, ціна якої буде вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена в оголошенні про проведення відкритих торгів буде відхилена
Завершена
18 258.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 182.59 UAH
мін. крок: 1% або 182.59 UAH
Період уточнення:
13.09.2023 11:19 - 19.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим