-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Шпаклівка епоксидна ЕП-0010)
Тендер Prozorro UA-2023-09-13-004103-a
Строк поставки продукції повинен складати не більше 15 календарних днів з дати отримання Постачальником попередньої оплати за кожну партію продукції. Забезпечення тендерних пропозицій та забезпечення виконання договору про закупівлю, при укладанні договору з переможцем - не вимагається. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону – 1%. Тендерна пропозиція учасника, ціна якої буде вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена в оголошенні про проведення відкритих торгів буде відхилена
Завершена
18 258.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 182.59 UAH
мін. крок: 1% або 182.59 UAH
Номер:
de3317506f854aabb4296bd900693046
Внутрішній номер закупівлі:
18951415
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-13-004103-a
Замовник:
Зміївська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05471247
-
Адреса:
63460, Україна, Харківська область, смт Слобожанське, Чугуївський р-н, Балаклійське шосе, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Темнохуд Андрій Іванович 380504479384 temnokhud@zmtes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 258.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.09.2023 11:19 - 19.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.09.2023 11:19 - 22.09.2023 11:00
Період кваліфікації:
22.09.2023 11:01 - 28.09.2023 15:19
Період завантаження договору:
04.10.2023 00:00 - 14.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 258.50 Шпаклівка епоксидна ЕП-0010