-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпаклівка епоксидна ЕП-0010
Оголошено тендер
21 910.20
UAH
Номер:
b086be17227d44788f89b1335049d645
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-09-006385-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗМІЇВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05471247
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
21 910.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шпаклівка епоксидна ЕП-0010
Примітки:
ЗмТЕС
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Дата опублікування:
09.08.2023 21:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума21 910.20 UAH