-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крупа гречана, Крупа Кус-Кус, Сочевиця. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.
Тендер Prozorro UA-2023-09-12-006980-a
Торги не відбулися
15 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 156.00 UAH
мін. крок: 1% або 156.00 UAH
Період уточнення:
12.09.2023 13:26 - 17.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим