-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крупа гречана, Крупа Кус-Кус, Сочевиця. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.
Оголошено тендер
15 600.00
UAH
Номер:
561ee7db36874c569618f68d7d7ed2e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-12-003607-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832049
-
Адреса:
27613, Україна, Кіровоградська область, село Велика Северинка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832049
-
Адреса:
27613, Україна, Кіровоградська область, село Велика Северинка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Крупа гречана, Крупа Кус-Кус, Сочевиця. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Дата опублікування:
12.09.2023 13:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума15 600.00 UAH