-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крупа гречана, Крупа Кус-Кус, Сочевиця. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.
Тендер Prozorro UA-2023-09-12-006980-a
Торги не відбулися
15 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 156.00 UAH
мін. крок: 1% або 156.00 UAH
Номер:
60045b0c03d04d768fd40c02b4773a42
Внутрішній номер закупівлі:
18939575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-12-006980-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832049
-
Адреса:
27613, Україна, Кіровоградська область, село Велика Северинка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боднарчук Віталій 380989951261 vitaliybodnarchyk1983@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.09.2023 13:26 - 17.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.09.2023 13:26 - 20.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 600.00 Крупа гречана, Крупа Кус-Кус, Сочевиця. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.