-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області з розробленням відповідної технічної документації (ДК 021:2015: 71340000-3. Комплексні інженерні послуги)
Тендер Prozorro UA-2023-09-11-013964-a
Торги відмінено
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
11.09.2023 18:49 - 16.09.2023 00:00
Без відповіді
дискримінаційні вимоги
Номер:
60c48706890d4ab0afaafebc88e23156
Дата опублікування:
15.09.2023 09:33
Опис:
Шановний замовнику, просимо видалити пункт 12 з Додатку 3 про відвідування та огляд об'єкту до проведення торгів. Дана вимога не передбачена Законом, а навпаки протирічить ЗУ Про публічні закупівлі та Особливості в тому що заборонено вести спілкування та домовленості між учасником та замовником торгів, а також вищезазначене суперечить всім пунктам ст. 5 Закону.
Крім того зазначаємо даний пункт не актуальним оскільки розроблення НГО не передбачає будь яких геодезичних робіт чи якихось вимірів та будь якого ОГЛЯДУ території. НГО розробляється на підставі отриманих вихідних даних, картографічних матеріалів та інформації отриманої у вигляді довідки з державних органів. Інформація вивчається аналізується та розробляється оцінка в спеціальних програмах на комп'ютері згідно нової Методики розроблення.
Вимагаємо видалити даний пункт з тендерної документації.
Без відповіді
технічні невідповідності
Номер:
37abb09397574f519719705efcf71b67
Дата опублікування:
15.09.2023 09:10
Опис:
Доброго дня, Замовником було внесено зміни проте у п. 5.2. в останньому абзаці залишилися зазначеними архітектор та сертифікований ГІС спеціаліст. Просимо внести відповідні зміни.
А також просимо уточнити щодо підтвердження матеріальної бази. Чи може учасник замість актів та накладних (які були втрачені по певним причинам) надати інвентаризаційний звіт або оборотно-сальдову відомість????? Просимо також додати це до підтвердження у тендерній документації.
Без відповіді
Технічне завдання
Номер:
d7d83b203f4b432c99bc350c1737ec36
Дата опублікування:
14.09.2023 11:49
Опис:
Шановний Замовнику, виявлено дискримінаційну вимогу у Додатку №2 тендерної документації пункті 7 та 8, а саме:
«6.2. База даних програмного комплексу по розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок в форматах програмного забезпечення ГІС системи, сфор-мована у місцевій системі координат МСК – 12, що має зв'язок із державною системою координат УСК – 2000, і у автоматичному режимі забезпечує розрахунок нормативної грошової оцінки земельних ділянок та надає можливість оперативного аналізу, індекса-ції, планування та оптимізації надходжень до місцевого бюджету коштів від плати до землю.
7.3. Геопросторові дані бази даних програмного комплексу по розрахунку норма-тивної грошової оцінки земельних ділянок передаються на магнітних носіях у форма-тах *dmf або *shp Замовнику.»
Згідно Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок, за-твердженої постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 року № 1147 {Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 753 від 01.07.2022} (далі - Методики) у пункті 19 Методики визначено, що кінцевим результатом є:
« За результатами проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок скла-дається технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Датою нормативної грошової оцінки земельної ділянки є дата, зазначена в технічній документації.
З метою внесення до Державного земельного кадастру відомостей про нормативну грошову оцінку земельних ділянок складається електронний документ відповідно до ви-мог Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 89, ст. 3598).»
А пунктом 20 Методики визначено, що «Витяг із технічної документації з но-рмативної грошової оцінки земельних ділянок оформляється і видається автоматично в елек-тронній формі з використанням програмного забезпечення Державного земельного када-стру.».
Таким чином, розрахунок та видача витягів з технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок належить виключно до компетенції територіальних ор-ганів Держгеокадастру.
Виходячи з вищенаведеного, просимо, Замовника, видалити дискримінацій-ну вимогу, що обмежує коло Учасників та є законодавчо необґрунтована.
Без відповіді
Кваліфікаційні критерії
Номер:
52b1717e629c4d85b2b2b27e32d1297b
Дата опублікування:
14.09.2023 11:35
Опис:
Шановний замовник!
Під час вивчення Тендерної документації Учасником виявлені положення, які обмежують принцип конкуренції при здійсненні публічних закупівель та дискримінують учасників процедури. Так, відповідно до ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами та доповненнями) (далі Закон), закупівлі здійснюються за принципами добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії, ефективності та пропорційності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації та рівності учасників, та запобігання корупційним діям і зловживанням. Згідно з ч. 4 зазначеної статті Замовник не має права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників.
Відповідно до Тендерної документації для підтвердження наявності в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Учасник повинен забезпечити кваліфікований персонал для послуг з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області, а саме:
- сертифікованого інженера – землевпорядника;
- ГІС спеціаліста;
- спеціаліста з управління базами даних.
Згідно тендерної документації визначено предмет закупівлі: Послуги з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області з розробленням відповідної технічної документації (ДК 021:2015: 71340000-3. Комплексні інженерні послуги).
Тобто відповідно до Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 року № 1147 {Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 753 від 01.07.2022} (далі - Методики), кінцевим результатом є технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та електронний документ, що визначено пунктом 19 Методики.
Отже, виконання не потребують наявності в учасника працівника - ГІС спеціаліста;
- спеціаліста з управління базами даних.
Законодавством чітко передбачено, що відповідальним за якість робіт із землеустрою є сертифікований інженер-землевпорядник (ст.26 ЗУ «Про землеустрій»). Саме працівник із землевпорядною освітою, сертифікований спеціаліст (інженер-землевпорядник) уповноважений на виконання робіт з нормативно-грошової оцінки для досягнення основної мети даного виду послуг, передбаченої ЗУ «Про землеустрій».
На підставі вищевикладеного, просимо Замовника не порушувати норми чинного законодавства, принципи здійснення публічних закупівель, не встановлювати дискримінаційні вимоги, не звужувати коло учасників та конкуренцію. У зв'язку з цим, задля уникнення порушень при проведенні закупівлі, просимо Замовника привести тендерну документацію у відповідність норм чинного законодавства та видалити дискримінаційну умову щодо наявності фахівця (за основним місцем роботи, трудовим договором або договором цивільно-правового характеру, згідно чинного законодавства відповідно до предмету закупівлі).
Відповідь надана
кваліфікаційні вимоги Замовника
Номер:
b9abcb7c7ec84966b0a212f763a14019
Дата опублікування:
12.09.2023 08:27
Опис:
Доброго дня, як потенційний учасник просимо привести вимоги до чинного законодавства та видалити пункти які є дискримінаційними оскільки це суперечить Закону України та Особливостям проведення закупівель, а саме:
1. Зменшити кількість комп'ютерів до 2-3, оскільки вимога 8 штук нічим не обгрунтована. Для виконання даного виду послуг потрібно максимум два робочих місця, оскільки об'єкт робить все одно одна людина, якщо його подрібнити і розділити на 8 комп'ютерів то документація буде жахливої якості, вона повинна робитися в цілому. Отже цей пункт лише обмежує участь підприємств які мають можливість та досвід виконати дану закупівлю, але не можуть із-за зазначеної вами цифри комп'ютерів.
2. Та просимо убрати спеціалістів сертифікованого архітектора – містобудувальника та спеціаліста з управління базами даних. Зазначені спеціалісти не мають ніякого відношення до розроблення НГО, під час розроблення документації нічого не будується та не проектується і ніякі бази даних теж не розробляються. Даний пункт суперечить ЗУ Про землеустрій, ст. 26: Розробниками документації із землеустрою є:
юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи сертифікований інженер-землевпорядник, який є відповідальним за якість робіт із землеустрою.
Просимо надати можливість брати участь у аукціоні всім підприємствам на рівних умовах та внести зміни у Тендерну документацію, щоб вона відповідала законодавству України.
Відповідь:
Доброго ранку!
Виходячи зі змісту Звернення та норм чинного законодавства України у сфері публічних закупівель, необхідно надати роз’яснення на Звернення такого змісту:
«1. Відповідно до частини 5 розділу 3 Тендерної документації для підтвердження кваліфікаційних критеріїв до учасників в складі тендерної пропозиції учасником надається довідка про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, у тому числі вимога до офісної техніки:
- комп’ютери – 8 шт.
Статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) передбачено, що Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Замовник встановлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
При цьому Законом не визначено такого поняття, як «наявність обладнання та матеріально-технічної бази» та не встановлено обмежень щодо кількості переліку обладнання, що підтверджують наявність обладнання та матеріально-технічної бази. З наведеного слідує, що при формуванні тендерної документації Замовник скористався своїм правом щодо самостійного визначення кількості «обладнання та матеріально-технічної бази». Також, Законом встановлено: якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Таким чином, даною вимогою тендерної документації, Замовник не обмежує кількість Учасників.
Разом з тим, з метою залучення якомога більшої кількості потенційних учасників, Замовником прийнято рішення задовольнити вимогу учасника і внести відповідні зміни в тендерну документацію.
2. Відповідно до частини 5 розділу 3 Тендерної документації для підтвердження кваліфікаційних критеріїв до учасників в складі тендерної пропозиції учасником надається довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід та вимога, що Учасник повинен забезпечити кваліфікований персонал для послуг з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області, а саме:
- сертифікованого інженера – землевпорядника (на вимоги ст.18 Закону України «Про оцінку земель» та ст. 26 Закону України «Про землеустрій»);
- сертифікованого архітектора – містобудувальника;
- сертифікованого ГІС спеціаліста;
- спеціаліста з управління базами даних.
Відповідно до ст.15 Закону України «Про державний земельний кадастр» нормативна грошова оцінка відноситься до переліку відомостей про земельну ділянку.
Відповідно до ст.5 Закону України «Про національну інфраструктуру геопросторових даних» земельні ділянки та кадастрове зонування, а відповідно і оціночні райони, відносяться до переліку геопросторових даних.
Відповідно до ст.21 Закону України «Про державний земельний кадастр» відомості про нормативну грошову оцінку земель вносяться до Державного земельного кадастру на підставі технічної документації з такої оцінки.
Відповідно до ст.6 «Про національну інфраструктуру геопросторових даних» органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування зобов’язані оприлюднювати у мережі Інтернет геопросторові дані та метадані, передбачені статтею 5 та додатком до цього Закону, на своїх офіційних веб-сайтах та/або геопорталах і відображати їх за допомогою сервісів доступу на національному геопорталі.
Відповідно до ст.18 Закону України «Про оцінку земель» нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться юридичними особами, які є розробниками документації із землеустрою відповідно до ст.26 Закону України «Про землеустрій».
Потреба долучення виконавця послуг, що має у своєму складі одночасно фахівців із землеустрою, геоінформаційних систем та управління базами даних з документально підтвердженим позитивним досвідом надання аналогічних послуг, обґрунтована необхідністю забезпечення складання технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок у розрізі одиниці площі за категоріями земель, їх якісними характеристиками, складом угідь, видами цільового призначення земельних ділянок та виконання наступного переліку завдань на вимогу чинного законодавства:
1. Зведення результатів нормативної грошової оцінки земельних ділянок у формі файлу обміну, формат якого забезпечує інтероперабельність даних з Державним земельним кадастром.
2. Зведення результатів нормативної грошової оцінки земельних ділянок у розрізі кадастрових номерів у формі бази даних, формат якої забезпечує інтероперабельність даних з геопорталом Шахівської сільської ради та порталом Національної інфраструктури геопросторових даних.
3. Оприлюднення результатів нормативної грошової оцінки земельних ділянок на геопорталі Шахівської сільської ради та порталом Національної інфраструктури геопросторових даних.
Замовник не вимагає долучення 3-х окремих спеціалістів, один фахівець може поєднувати в собі декілька функцій.
Виходячи з вищенаведеного, Замовником прийнято рішення частково задовольнити вимогу Учасника і внести відповідні зміни в тендерну документацію.».
Дата відповіді:
14.09.2023 09:41