• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області з розробленням відповідної технічної документації (ДК 021:2015: 71340000-3. Комплексні інженерні послуги)

Торги відмінено

800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер: e7363b5c407f42c092ef5921e3c2a119
Внутрішній номер закупівлі: 18931888
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-11-013964-a   
Замовник: ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Роменська Аліна 380508551743 romenskayaalina07@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.09.2023 18:49 - 16.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 11.09.2023 18:49 - 19.09.2023 18:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: bbd2a614d4db45b09040d1dca100a3d1
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час проведення Закупівлі встановлено невідповідності у технічному завданні, порушення законодавства землеустрою з питання баз даних, в зв’язку з чим технічне завдання потребує внесення суттєвих змін. Зміни у технічному завданні призведуть до зміни очікуваної вартості закупівлі. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Період оскарження: 17.09.2023 21:06 - 28.09.2023 00:00
Дата опублікування: 17.09.2023 21:06
Дата виконання: 28.09.2023 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴800 000.00 Послуги з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області з розробленням відповідної технічної документації (ДК 021:2015: 71340000-3. Комплексні інженерні послуги)