• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області з розробленням відповідної технічної документації (ДК 021:2015: 71340000-3. Комплексні інженерні послуги)

Оголошено тендер

800 000.00 UAH
Номер: 35ab6709795d4b028fc7aeb2578b4280
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-11-004870-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області з розробленням відповідної технічної документації (ДК 021:2015: 71340000-3. Комплексні інженерні послуги)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.09.2023 18:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування - місцевий бюджет
Сума800 000.00 UAH