-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин А-95(талони, скретч-карти) для закладів культури та освіти гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2023-09-05-013739-a
Торги не відбулися
143 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 715.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 715.00 UAH
Період уточнення:
05.09.2023 17:09 - 10.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим