• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин А-95(талони, скретч-карти) для закладів культури та освіти гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради

Оголошено тендер

143 000.00 UAH
Номер: 6772a2d465784b58b5c983f0f752de04
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-05-005273-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 143 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин А-95(талони, скретч-карти) для закладів культури та освіти гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.09.2023 16:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума143 000.00 UAH