-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин А-95(талони, скретч-карти) для закладів культури та освіти гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2023-09-05-013739-a
Торги не відбулися
143 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 715.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 715.00 UAH
Номер:
4c6c55a0bc304b73b9cd468296d036be
Внутрішній номер закупівлі:
18872000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-05-013739-a
Замовник:
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42439226
-
Адреса:
45523, Україна, Волинська область, с. Затурці, вул. Липинського, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Здибель +380938254168 osvitazaturcitender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
143 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2023 17:09 - 10.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2023 17:09 - 13.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴143 000.00 ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти Бензин А-95(талони, скретч-карти) для закладів культури та освіти гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради