-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
Тендер Prozorro UA-2023-09-01-002062-a
Кількість, обсяг поставки товарів: програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 15 примірників. Детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (обсяги предмета закупівлі) наведено в Додатку 2 “Технічна специфікація”. Місце поставки товару: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601. Строк поставки товару: протягом 20 (двадцяти) календарних днів від дати підписання Договору уповноваженими особами обох Сторін. Строк дії ліцензій – 12 (дванадцять) місяців з дати визначеної в акті про приймання-передавання програмної продукції, але не раніше 22.09.2023 року.
Завершена
674 255.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 500.00 UAH
Період уточнення:
01.09.2023 10:29 - 06.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим