• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1

Оголошено тендер

674 255.00 UAH
Номер: 6bbed744109246ad8a347c0b1d8cc510
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-26-008503-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний Банк України
Замовник: Національний Банк України
Очікувана вартість: 674 255.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями
Дата опублікування: 26.12.2022 18:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума674 255.00 UAH