-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1
Тендер Prozorro UA-2023-09-01-002062-a
Кількість, обсяг поставки товарів: програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 15 примірників. Детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (обсяги предмета закупівлі) наведено в Додатку 2 “Технічна специфікація”. Місце поставки товару: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601. Строк поставки товару: протягом 20 (двадцяти) календарних днів від дати підписання Договору уповноваженими особами обох Сторін. Строк дії ліцензій – 12 (дванадцять) місяців з дати визначеної в акті про приймання-передавання програмної продукції, але не раніше 22.09.2023 року.
Завершена
674 255.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 500.00 UAH
Номер:
8fbebe62ec8b45a5813cb431096182e0
Внутрішній номер закупівлі:
18835394
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-01-002062-a
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віктор Шітив +0672734537 viktor.shityv@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
674 255.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.09.2023 10:29 - 06.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2023 10:29 - 09.09.2023 11:00
Аукціон:
11.09.2023 14:31 - 11.09.2023 15:00
Період кваліфікації:
11.09.2023 15:00 - 14.09.2023 10:22
Період завантаження договору:
20.09.2023 00:00 - 30.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴674 255.00 Програмна продукція для роботи з графікою та зображеннями - 48322000-1