-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Видатки на програми з підтримки Збройних Сил, заходи та роботи з територіальної оборони (зокрема матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони) (Акумулятори автомобільні)
Тендер Prozorro UA-2023-08-30-008994-a
Завершена
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2023 15:51 - 04.09.2023 00:00
Відповідь надана
Нульова ставка ПДВ
Номер:
18de0625f9a64d63ad5d0a091aaeb352
Дата опублікування:
01.09.2023 11:04
Опис:
Шановний Замовнику, чи підлягає закупівля під постанову КМУ від 02.03.2022 р. № 178
відповідно до пп. "г" пп. 195.1.2 ПКУ за нульовою ставкою ПДВ оподатковують операції з постачання товарів для заправки (дозаправки) або забезпечення наземного військового транспорту чи іншого спеціального контингенту Збройних Сил України, що бере участь у миротворчих акціях за кордоном України, або в інших випадках, передбачених законодавством.
Закупівля проводиться по нульовій ставці чи по звичайній 20% ПДВ?
Відповідь:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області не є платником ПДВ. Тому нам не принципово, з якою ставкою оподаткування буде Учасник закупівлі.
Дата відповіді:
01.09.2023 11:32
Відповідь надана
Видаткові документи
Номер:
265d5c4ec10e4582bf13d210735092af
Дата опублікування:
31.08.2023 16:50
Опис:
І знову ми вертаємось до поперднього, оскільки постачальники не можуть так зробити, тому що видаткова накладна має відповідати податковій, а це неможливо зробити! приберіть свою назву, і все буде нормально, оскліьки товар не може мати дві назви!
Відповідь:
Ваша назва буде відповідати податковій накладній, але вона буде прописана в другій колонці.
Дата відповіді:
01.09.2023 08:32
Відповідь надана
Документи
Номер:
b2356409c4944873ac8d9d3bc63d14f4
Дата опублікування:
31.08.2023 16:24
Опис:
Ви так і не відповіли, які саме назви тоді повинні бути у видаткових документах (видаткова накладна, рахунок), назви постачальника, чи Ваші?
Відповідь:
Видаткову потрібно буде зробити так само як і специфікацію, з двома колонками, "Назва товару" і "Технічні характеристики".
Дата відповіді:
31.08.2023 16:44
Відповідь надана
Технічне уточнення
Номер:
b22cbad965484e1d98d64232b16f0040
Дата опублікування:
31.08.2023 16:06
Опис:
Доброго дня.
Уточніть будь ласка, яке розташування клеми "+" вам потрібно по наступним позиціям:
1. Акумулятор автомобільний 6СТ 60 - 75 А*год;
2. Акумулятор автомобільний 6СТ 90 А*год;
3. Акумулятор автомобільний 6СТ 140 А*год;
4. Акумулятор автомобільний 6СТ 190 А*год.
Дякуємо.
Відповідь:
Не принципово
Дата відповіді:
31.08.2023 16:21
Відповідь надана
Найменування товару
Номер:
2159c57e940e44d7a842c55f79d44ee0
Дата опублікування:
30.08.2023 16:45
Опис:
Шановний Замовнику, просимо тоді роз"яснити наступне, у видаткових накладних та рахунках також в такому випадку необхідно зазначати таке ж найменування, як і вказано у Вас в договорі? Якщо так, одразу повідомляємо що це неможливо, оскільки кожен товар має свою назву, марку, фірму і т.д. Наприклад "Акумулятор 74 Ah/12V EXIDE EXCELL Euro EB740". Дана назва фігурує у всіх офіційних документах, зокрема податкових накладних тощо, відповідно виписати товар із вказаною Вами назвою є неможливим! Додатково повідомляємо, що чинним законодавством у сфері закупівель передбачено можливість пропонування еквіваленту, Ваше обмеження по назві, суперечить закону, оскільки унеможливлює пропонування еквівалентів!
Відповідь:
Навпаки, це не обмеження, я пропоную таблицю, де є колонка з моєю потребою, і колонка де ви зможете вписати свою назву товару.
Наприклад: Акумулятор автомобільний 6СТ 60-70 А*год. а в технічних характеристиках ви вказуєте: "Акумулятор 74 Ah/12V EXIDE EXCELL Euro EB740".
Дата відповіді:
31.08.2023 16:20
Відповідь надана
Ємність
Номер:
f65895e9040e458ba21c68374470f47f
Дата опублікування:
30.08.2023 16:23
Опис:
Шановний Замовнику, просимо роз"яснити, чи можна Вам запропонувати акумулятор із ємністю 100А, замість 90, з пусковим вищим, від запитуваного, оскільки розміри корпусів у них однакові.
Відповідь:
Можна, але в договорі так і залишиться в другому пункті назва 90А*год, а в технічних характеристиках вказуєте конкретну назву та його фактичні характеристики
Дата відповіді:
30.08.2023 16:33