• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Видатки на програми з підтримки Збройних Сил, заходи та роботи з територіальної оборони (зокрема матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони) (Акумулятори автомобільні)

Оголошено тендер

145 000.00 UAH
Номер: 74e18dfb96b74582b1e5e2849b4557e0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-30-002873-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
Замовник: Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
Очікувана вартість: 145 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Видатки на програми з підтримки Збройних Сил, заходи та роботи з територіальної оборони (зокрема матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони) (Акумулятори автомобільні)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 30.08.2023 15:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Акумулятор автомобільний 6СТ 60 - 75 А*год
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 4 штуки
Період постачання (не задано)
Акумулятор автомобільний 6СТ 90 А*год
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 10 штуки
Період постачання (не задано)
Акумулятор автомобільний 6СТ 140 А*год
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 6 штуки
Період постачання (не задано)
Акумулятор автомобільний 6СТ 190 А*год
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 4 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума145 000.00 UAH