-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Видатки на програми з підтримки Збройних Сил, заходи та роботи з територіальної оборони (зокрема матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони) (Акумулятори автомобільні)
Тендер Prozorro UA-2023-08-30-008994-a
Завершена
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
Номер:
5860c18fa08c49f3a6b405f90cdf0bcf
Внутрішній номер закупівлі:
18820118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-30-008994-a
Замовник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ліля Білоус +380566741061, +380963690752 tender@pokrov-mr.gov.ua https://pkrv.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.08.2023 15:51 - 04.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2023 15:51 - 07.09.2023 15:48
Аукціон:
08.09.2023 15:31 - 08.09.2023 16:00
Період кваліфікації:
08.09.2023 16:00 - 11.09.2023 11:24
Період завантаження договору:
17.09.2023 00:00 - 27.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 000.00 Акумулятор автомобільний 6СТ 60 - 75 А*год