-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Реконструкція водопровідної мережі в с.Грузьке Краснопільської територіальної громади, Гайсинського району, Вінницької області (ДК 021:2015 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2023-08-30-007404-a
Завершена
2 348 019.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 23 480.19 UAH
мін. крок: 1% або 23 480.19 UAH
Період уточнення:
30.08.2023 14:49 - 06.09.2023 00:00
Відповідь надана
Добрий день!
Номер:
088f42e799ac470e9a65e7ed4a33e55c
Дата опублікування:
05.09.2023 12:00
Опис:
В ТД вказано,що Учасник у складі пропозиції обов’язково має надати протокол огляду об’єкта.
Надайте, будь ласка, контакти з ким можно зв'язатися для того, щоб огляти об'єкт на підписати Акт огляду.
Дякуємо!
Відповідь:
Доброго дня. Надаю відповідь на Ваше запитання. Контакти зазначені на офіційному сайті Краснопільської територіальної громади. Будь ласка заходьте на сайт, дізнавайтесь інформацію.
Дата відповіді:
05.09.2023 13:26
Відповідь надана
Подання тендерних пропозицій
Номер:
fc1e93dd49404bf59a5f011ecdaba74d
Дата опублікування:
05.09.2023 06:19
Опис:
Шановний замовнику уточніть дату і час кінцевого подання пропозицій,так як в розділі 4 вказано 07.09.2023р а в публікації 09.09.2023р.Дякую.
Відповідь:
Кінцевий строк подання пропозицій 09.09.2023
Дата відповіді:
05.09.2023 08:42
Відповідь надана
Будівельні машини і механізми
Номер:
91f92b55111e416890578ace96a306c5
Дата опублікування:
03.09.2023 17:33
Опис:
У ТД, а саме Додатку 1 ТЕХНІЧНІ ТА ІНШІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ВІДОМІСТЬ РЕСУРСІВ, вказані Будівельні машини та механізми, які учасник повинен використати при виконанні робіт. Згідно Наказу Міністерства розвитку громад та територій України у будівництві: "Настанова у визначення вартості будівництва" та "Настанова з визначення вартості проектних, науково - проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектнох документаціх на будівництві" учасник повинен та має право вказувати саме ті машини та обладнання, яке буде використовувати при виконанні робіт. У зв'язку з цим,просимо внести зміни до Відомості ресурсів та виставити без обладнання або чи не буде вважатися помилкою,якщо потенційний учасник у складі своєї пропозиції надасть своє обладнання,яке буде використовувати при виконанні робіт, але воно буде відрізнятися від поданого вами?
Дякую
Відповідь:
Доброго дня, вказане обладнання має відповідати вимогам виконання робіт, а отже має бути обладнання, за допомогою якого можна виконати роботи згідно технічного завдання
Дата відповіді:
03.09.2023 19:47
Відповідь надана
Місце виконання робіт
Номер:
be90f602dce840eeb109d7fcc6ca60a7
Дата опублікування:
01.09.2023 16:57
Опис:
Доброго дня!Шановний Замовнику!В ТД вказано місце виконання робіт: Україна, Вінницька область, Гайсинський район, село Грузьке, а Проекті Договору: 11700, Житомирська область, місто Звягель, вулиця Волі.
Відповідь:
Доброго дня, вірне місце проведення робіт вказано у ТД
Дата відповіді:
03.09.2023 19:44
Відповідь надана
Аналогічний договір
Номер:
12af9037bb1f44d3be0d7b1f72b79469
Дата опублікування:
01.09.2023 11:14
Опис:
аналогічний договір. Шановний учаснику чи буде вважатися аналогічний договір по будівництву водопровідних мереж який виконаний у 2023 році та має клас наслідків СС2? (вимога яка міститься в тендерній документації щодо аналогічного договору євляється дискримінаційною та обмежує участь учасників так як надання аналогічного договору у 2020-2022 роках з класу наслідків СС1 обмежує участь інших учасників у яких є аналогічні договора але в інших роках та з іншим класом наслідків.
Відповідь:
Доброго дня! Дякую за зауваження, Аналогічним буде вважатися Договір, який виконаний у 2023 році в повному обсязі з класом наслідків СС1, СС2
Дата відповіді:
01.09.2023 14:49