• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Реконструкція водопровідної мережі в с.Грузьке Краснопільської територіальної громади, Гайсинського району, Вінницької області (ДК 021:2015 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Завершена

2 348 019.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 23 480.19 UAH
Номер: c6b9446030aa4800a5b3c01b4e4071f5
Внутрішній номер закупівлі: 18818537
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-30-007404-a   
Замовник: КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Ірина Кузьменко +380979349360 krasnopilkazakupki@gmail.com http://krasnopilka-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 348 019.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.08.2023 14:49 - 06.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2023 14:49 - 09.09.2023 00:00
Аукціон: 11.09.2023 11:14 - 11.09.2023 11:37
Період кваліфікації: 11.09.2023 11:37 - 24.09.2023 21:04
Період завантаження договору: 30.09.2023 00:00 - 10.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 348 019.00 Реконструкція водопровідної мережі в с.Грузьке Краснопільської територіальної громади, Гайсинського району, Вінницької області (ДК 021:2015 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)