-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція водопровідної мережі в с.Грузьке Краснопільської територіальної громади, Гайсинського району, Вінницької області (ДК 021:2015 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено тендер
2 348 019.00
UAH
Номер:
bbc2f94f6f8e4c79a3795cb183210a64
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-30-003893-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04330131
-
Адреса:
23733, Україна, Вінницька область, село Краснопілка, вул. КОТОВСЬКОГО, буд. 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04330131
-
Адреса:
23733, Україна, Вінницька область, село Краснопілка, вул. КОТОВСЬКОГО, буд. 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 348 019.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція водопровідної мережі в с.Грузьке Краснопільської територіальної громади, Гайсинського району, Вінницької області (ДК 021:2015 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Примітки:
Закупівля визначається Календарним графіком до укладеного з переможцем договору на виконання робіт на об’єкті будівництва, але не пізніше 01.12.2024 року
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
30.08.2023 14:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 348 019.00 UAH