• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівлі вугілля кам’яного марки ДГ, фракція (13-100) мм за ДК 021:2015 код 09110000-3-Тверде паливо

Завершена

450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Період уточнення: 29.08.2023 16:23 - 06.09.2023 00:00
Відповідь надана

Щодо додатку 4

Номер: fb7ac6c61ee84786a8dfb61719909531
Дата опублікування: 04.09.2023 09:32
Опис: Шановний Замовнику Ви опублікували оновлений додаток 4 технічні вимоги до предмету закупівлі однак технічні характеристики залишили без змін.
Відповідь: Вже виправили
Дата відповіді: 04.09.2023 10:43
Відповідь надана

Щодо технічних вимог

Номер: c5ee603cb25f43dfaf39a5c75548e5fe
Дата опублікування: 01.09.2023 14:30
Опис: Згідно додатку 4 Вами встановлено технічні характеристик вугілля марки ДГ 13-100 зольність не більше 11% загальна волога не більше 9,5% нижча теплота згорання не менше ніж 6000 ккал/кг. Згідно чинного ДСТУ 7146 зольність не більше 14% загальна волога не більше 14% нижча теплота згорання не менше ніж 5500 ккал/кг. Приведіть будь ласка технічні вимоги згідно чинного ДСТУ. У випадку ігнорування нашого звернення ми будемо вимушені звернути до АМКУ.
Відповідь: Доброго дня. Внесено зміни до додатка 4
Дата відповіді: 04.09.2023 09:19
Відповідь надана

Щодо якісних характеристик

Номер: 53f2b4daaac046a38da80e77b7be405d
Дата опублікування: 30.08.2023 14:46
Опис: Доброго дня. Приведіть будь ласка технічні вимоги предмету закупівлі у відповідність до чинного ДСТУ 7146:2010.
Відповідь: Доброго дня. Технічні вимоги предмету закупівлі відповідають чиномму ДСТУ 7146:2010.
Дата відповіді: 01.09.2023 12:42