-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівлі вугілля кам’яного марки ДГ, фракція (13-100) мм за ДК 021:2015 код 09110000-3-Тверде паливо
Оголошено тендер
450 000.00
UAH
Номер:
0e3a1123b31940439921c728f77be861
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-29-003016-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Хворостівський ліцей Вишнівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21732569
-
Адреса:
44344, Україна, Волинська область, Любомльський р-н, село Хворостів, вул.Дружби, будинок 185а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Хворостівський ліцей Вишнівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21732569
-
Контактна особа:
Янюк Олена 0680118558 khvorostiv_shkola@ukr.net
-
Адреса:
44344, Україна, Волинська область, Любомльський р-н, село Хворостів, вул.Дружби, будинок 185а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівлі вугілля кам’яного марки ДГ, фракція (13-100) мм
за ДК 021:2015 код 09110000-3-Тверде паливо
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
29.08.2023 16:20
Дата модифікації:
29.08.2023 16:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам’яне марки ДГ, фракція (13-100) мм
Кількість
60 тонни
Період постачання
до 15.10.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума450 000.00 UAH