-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівлі вугілля кам’яного марки ДГ, фракція (13-100) мм за ДК 021:2015 код 09110000-3-Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2023-08-29-010758-a
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер:
32fe76423c054159a658ef99a82b72e6
Внутрішній номер закупівлі:
18809073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-29-010758-a
Замовник:
Хворостівський ліцей Вишнівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21732569
-
Адреса:
44344, Україна, Волинська область, Любомльський р-н, село Хворостів, вул.Дружби, будинок 185а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Янюк Олена 0680118558 khvorostiv_shkola@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.08.2023 16:23 - 06.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2023 16:23 - 09.09.2023 00:00
Аукціон:
11.09.2023 13:56 - 11.09.2023 14:25
Період кваліфікації:
11.09.2023 14:25 - 15.09.2023 15:22
Період завантаження договору:
21.09.2023 00:00 - 01.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴450 000.00 Закупівлі вугілля кам’яного марки ДГ, фракція (13-100) мм за ДК 021:2015 код 09110000-3-Тверде паливо