• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

БФП, ноутбук, персональний комп’ютер (Код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)

Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою

Завершена

195 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
Період уточнення: 25.08.2023 15:03 - 30.08.2023 00:00
Відповідь надана

Задня панель введення / виводу

Номер: ba1bfd4391514e98a3608fb6e73f1273
Дата опублікування: 29.08.2023 14:55
Опис: Шановний замовник,Чи буде розлядатися материнська плата з 1 x PS / порт для клавіатури і мишки?
Відповідь: Так.
Дата відповіді: 29.08.2023 15:14
Відповідь надана

Прохання звернути увагу до публічних організацій, контролюючих та компетентних органів на практику усунення конкуренції!

Номер: c439e8f77bec4343abd168255e737bc4
Дата опублікування: 27.08.2023 19:51
Опис: Шановний замовник, радимо ознайомитись, як гарно усувається конкуренція для свого учасника, що допоміг замовнику прописати у документацію вимогу до листів від виробників: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-02-16-002334-a https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-02-24-001903-a https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-02-22-014404-a https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-04-20-009315-a Усі закупівлі відбулися із максимальною ціною без будь-якої економії із своїм учасником, який отримав такий лист від виробника першим і єдиним! Адже це змова із виробниками! Лобіювання замовником інтересів одного учасника із найвищою ціною по ринку та готовим фактом для розслідування такої змови! Цей слід Замовника в історії Prozorro залишиться назавжди! Вважаємо правоохоронним органам має бути цікаво, як така високо-конкурентна сфера компютерної техніки пройшла без бажаючих та з одним учасником (авжеж із вимогою до листа від виробника!) і будь-якої економії! Мабуть таки завдяки усунутій конкуренції вимогою до такого листа та змові із виробниками не видавати такий лист іншим учасникам! По даним закупівлям можна зробити висновки яку мету все ж таки несуть схеми із листами від виробника! Велике прохання видалити такий спосіб усунення конкуренції по даній закупівлі завдяки вимозі до листів від "третіх" осіб!
Відповідь: Шановний учасник! Дякуємо, що звернули увагу. Будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 28.08.2023 13:59
Відповідь надана

Приберіть антиконкурентну вимогу! Інакше схема одного учасника, що отримав такий лист виробника буде мати наслідки!

Номер: f76fd54ba39b4f74b43d649b8b869726
Дата опублікування: 27.08.2023 19:51
Опис: Шановний замовник, враховуючи що технічні вимоги прописані під одного виробника із формальним виразом "або еквівалент", так-так, саме формальним! Адже еквівалент іншого виробника запропонувати не можливо, що буде відповідати усім вашим технічним вимогам! Але ж ви пішли ще далі - додали додаткову вимогу - надати лист від виробника і таким чином штучно обмежили можливість прийняти участь для усіх учасників, окрім того єдиного хто такий лист вирбника вже отримав! Про ці схеми по усуненню конкуренції не відомо хіба що на Марсі! Адже результат даної закупівлі вже відомий - один учасник із листом від цього виробника! Дана закупівля може мати наслідки для замовника по усунненню конкуренції у такий спосіб та ,відповідно, закупівлі техніки по завищеним цінам! Створіть конкурентні умови, приберіть вимогу до листа виробника (від третіх осіб), які видають такі листи тому хто "дасть більше"! Якщо звісно не самі зацікавлені в цій схемі.
Відповідь: Шановний учасник! Дякуємо, що звернули увагу. Будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 28.08.2023 13:59
Відповідь надана

Документація містить вимогу, що не враховує принципи викладені в ст.5 Закону України "Про публічні закупівлі"!

Номер: e4be1ec2ae9f4ba8912b2b02c5f93c8b
Дата опублікування: 27.08.2023 19:39
Опис: Щодо вимоги листів від виробника у Вашій документації. Окремо звертаємо увагу на рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель за № 4521 -р/пк-пз від 15.04.2019 (може бути перевірено на сторінці закупівлі UA-2019-03-14-000597-a за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-03-14-000597-a) та № 4534 -р/пк-пз від 15.04.2019 (може бути перевірено на сторінці закупівлі UA-2019-03-15-000266-c за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-03-15-000266-c), якими визнано дискримінаційними вимоги щодо надання листа від виробника запропонованого обладнання, який підтверджує повноваження учасника щодо розповсюдження товарів цього виробника, оскільки за висновком органу оскарження вказані вимоги є дискримінаційним по відношенню до інших суб єктів господарювання, так як за таких умов, взяти участь у Процедурі закупівлі зможуть лише ті суб єкти господарювання, які мають договірні тощо стосунки саме з виробником. Тому прохання прибрати таку антиконкурентну вимогу з Вашої документації та врахувати практику рішень АМКУ. Також ви можете вимагати від учасників зазначити повний артикул моделі товару та підтвердити її офіційність надавши посилання на запропоновану модель на сайті офіційного партнера або дистриб ютора виробника в Україні. У разі пропозиції не офіційного товару - учасник не зможе підтвердити його посиланням на артикул моделі у каталозі офіційного дистриб ютора або партнера на території України (оскільки артикул неофіційно завезеного товару призначений для реалізації на території іншої країни і відсутній у електронних каталогах офіційних дистриб юторів або партнерів виробника).
Відповідь: Шановний учасник! Дякуємо, що звернули увагу. Будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 28.08.2023 13:59
Відповідь надана

Питання

Номер: 207a3db59c8848d6a196bc3a771ed104
Дата опублікування: 27.08.2023 19:34
Опис: Шановний замовник, ви маєте досвід роботи з ноутбуками Prologix ? Почитайте відгуки про цей хлам в інтернет. Ви прописали детальні вимоги під дані ноутбуки і тепер нічого крім ноутбуків Prologix вам запропонувати не можливо. Вам же потім з цим одноразовим барахлом працювати. Самі проаналізуйте як при батареї 57Вт ноутбук працює реальних 3-5 годин. І це в той час коли ноутбуки виробників НР або Асус із батареями 40-41Вт працюють по 9-11 годин.. Відчуваєте різницю? Вам хтось допоміг прописати технічні вимоги під цей хлам Prologix і нажаль таке і ви купите в даній закупівлі, не давши можливість пропонувати вам ноутбуки всесвітньо відомих виробників продукції - Асус, Делл, НР та інші.. Які як мінімум надійні. Адже дані світові виробники не комплектують ноутбуки китайськими батареями по 57Вт, як інші дешеві виробники маллюючи ємності по 57 або 100 Вт і вище Ват... які зовсім не відповідають дійсності. Краще напишіть термін автономної роботи в годинах, а не фантастичні ємності в Ватах (не менше 57 Вт). Ви прописали вагу, товщину, Вати і просто унеможливили пропозицію аналогів які б відповідали сукупно усім вимогам додатку 2, окрім китайського барахла. Просимо замість 57Ват прописати термін ще у годинах, до прикладу - "не менше 57Вт або не менше 8 годин авт. роботи". Тоді у вас з явиться можливість купити щось хоч якісне із відомих брендів. Якщо звісно ви зацікавлені в такому придбанні за державні кошти.
Відповідь: Шановний учасник! Дякуємо, що звернули увагу. Будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 28.08.2023 13:58