-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
БФП, ноутбук, персональний комп’ютер (Код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2023-08-25-008781-a
Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою
Завершена
195 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
Номер:
65d17c5e1a7c4b048c6ab6d9d746070a
Внутрішній номер закупівлі:
18782063
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-25-008781-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГРИШКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42735489
-
Адреса:
13337, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, смт. Гришківці, вул. Червоний промінь, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Каракузова +380989287926 fran4ykok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
195 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.08.2023 15:03 - 30.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2023 15:03 - 02.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
02.09.2023 00:00 - 08.09.2023 13:20
Період завантаження договору:
14.09.2023 00:00 - 24.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴195 000.00 БФП, ноутбук, персональний комп’ютер (Код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)