• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

БФП, ноутбук, персональний комп’ютер (Код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)

Оголошено тендер

195 000.00 UAH
Номер: bb414616a5cf46d28ad23761a3aeaa22
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-25-003176-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГРИШКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГРИШКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 195 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: БФП, ноутбук, персональний комп’ютер (Код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 25.08.2023 14:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума195 000.00 UAH