-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт (зовнішнє опорядження, утеплення фасаду) будівлі "Гостомельська амбулаторія загальної практики- сімейної медицини" за адресою: вул. Свято-Покровська, 73, смт. Гостомель, Бучанський район, Київська область код за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Єдиний закупівельний словник
Тендер Prozorro UA-2023-08-24-001902-a
Торги не відбулися
2 676 324.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 763.24 UAH
мін. крок: 1% або 26 763.24 UAH
Період уточнення:
24.08.2023 10:16 - 29.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим