• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт (зовнішнє опорядження, утеплення фасаду) будівлі "Гостомельська амбулаторія загальної практики- сімейної медицини" за адресою: вул. Свято-Покровська, 73, смт. Гостомель, Бучанський район, Київська область код за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Єдиний закупівельний словник

Торги не відбулися

2 676 324.10 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 763.24 UAH
Номер: 649bb24a50c04485902a406fe6d4365d
Внутрішній номер закупівлі: 18764702
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-24-001902-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області
Контактна особа: Горошко Алла Олександрівна 380459795212 imc.pmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 676 324.10 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.08.2023 10:16 - 29.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 24.08.2023 10:16 - 01.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 676 324.10 Капітальний ремонт (зовнішнє опорядження, утеплення фасаду) будівлі "Гостомельська амбулаторія загальної практики- сімейної медицини" за адресою: вул. Свято-Покровська, 73, смт. Гостомель, Бучанський район, Київська область код за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Єдиний закупівельний словник