-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (зовнішнє опорядження, утеплення фасаду) будівлі "Гостомельська амбулаторія загальної практики- сімейної медицини" за адресою: вул. Свято-Покровська, 73, смт. Гостомель, Бучанський район, Київська область код за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Єдиний закупівельний словник
Оголошено тендер
2 676 324.10
UAH
Номер:
0917b3fb1a98427a9c74fd69203f3d26
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-24-000635-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38571999
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, Садова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ірпінської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38571999
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, Садова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 676 324.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт (зовнішнє опорядження, утеплення фасаду) будівлі "Гостомельська амбулаторія загальної практики- сімейної медицини" за адресою: вул. Свято-Покровська, 73, смт. Гостомель, Бучанський район, Київська область код за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи Єдиний закупівельний словник
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
24.08.2023 09:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 676 324.10 UAH