-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ЛГВ 23П-042 __ Послуги з технічного обслуговування та ремонту систем автоматики підігрівачів газу __ 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-08-24-001335-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Період уточнення:
24.08.2023 10:12 - 03.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим