-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту систем автоматики підігрівачів газу
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
47398f9f6a2d439091f9f8a906aa2fb0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-03-000459-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та ремонту систем автоматики підігрівачів газу
Примітки:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
03.08.2023 09:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума300 000.00 UAH