• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ЛГВ 23П-042 __ Послуги з технічного обслуговування та ремонту систем автоматики підігрівачів газу __ 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

Завершена

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер: 19aea229e1df446f87b2602425ef2e4f
Внутрішній номер закупівлі: 18764125
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-24-001335-a   
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
Контактна особа: Ростислав Стеблецький +380504313866 rostyslav.stebletskiy@ugv.com.ua http://www.ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.08.2023 10:12 - 03.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 24.08.2023 10:12 - 06.09.2023 15:00
Період кваліфікації: 06.09.2023 15:04 - 12.09.2023 13:53
Період завантаження договору: 18.09.2023 00:00 - 28.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 50410000-2 -- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з технічного обслуговування та ремонту систем автоматики підігрівачів газу)