-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з ремонту та технічного обслуговування системи контролю доступу та відеоспостереження
Тендер Prozorro UA-2023-08-23-009139-a
Завершена
489 999.98
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 900.00 UAH
Період уточнення:
23.08.2023 15:15 - 28.08.2023 00:00
Відповідь надана
Щодо кваліфікаційних вимог
Номер:
0f0bde9bbc1541439ed33a36b1166ce6
Дата опублікування:
24.08.2023 12:01
Опис:
Поясніть будь-ласка дискримінаційну вимогу щодо наявності у працівника посвідчення про право надання послуг по ремонту та обслуговування електроустаткування з категорією допуску не менше 4
розряду? Яким нормативним документом це передбачено?
Відповідь:
Доброго дня! У відповідь на Ваше запитання, Міністерство закордонних справ України повідомляє наступне: Наявність у працівника посвідчення про право надання послуг по ремонту та обслуговуванню електроустаткування з категорією допуску не менше 4 розряду передбачено Вимогою щодо організації безпечної експлуатації електроустановок споживачів згідно ПБЕЕС «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів НПАОП 40.1-1.21-98 (ДНАОП 0.00-1.21-98)».
Частина обладнання, що входить до переліку обладнання щодо якого закуповуються послуги, знаходиться в приміщенні з електроустановками вище 1000В.
Враховуючи зазначене, МЗС керується цими Правилами, згідно з вимогами з охорони праці.
Дякуємо за звернення та запитання!
Дата відповіді:
25.08.2023 15:54