-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з ремонту та технічного обслуговування системи контролю доступу та відеоспостереження
Тендер Prozorro UA-2023-08-23-009139-a
Завершена
489 999.98
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 900.00 UAH
Номер:
4e84f77ae7774da9ad79c6347b19c14d
Внутрішній номер закупівлі:
18759021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-23-009139-a
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марія Курищук +380442381174 mariia.kuryshchuk@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
489 999.98 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.08.2023 15:15 - 28.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2023 15:15 - 31.08.2023 10:00
Період кваліфікації:
31.08.2023 10:02 - 04.09.2023 17:45
Період завантаження договору:
10.09.2023 00:00 - 20.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴489 999.98 Послуги з ремонту та технічного обслуговування системи контролю доступу та відеоспостереження