-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування системи контролю доступу та відеоспостереження
Оголошено тендер
489 999.98
UAH
Номер:
d974cc54528948b9a482252557c7985e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-23-003089-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
489 999.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту та технічного обслуговування системи контролю доступу та відеоспостереження
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.08.2023 15:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума489 999.98 UAH