• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації на реконструкцію цокольного поверху основного корпусу літера "Б" ОКНП "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня" з облаштуванням спеціальної захисної споруди цивільного захисту за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Руська, 207 А

Завершена

656 231.47 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 281.16 UAH
Період уточнення: 22.08.2023 16:09 - 30.08.2023 00:00
Відповідь надана

Додаток 2 - Технічний опис (Нова редакція) - завдання на проєктування

Номер: e8935ee0039a4fc5a0b20bea329af01b
Дата опублікування: 25.08.2023 14:17
Опис: Згідно п. 14. Вимоги до благоустрою - благоустрій не передбачається ! Так навіщо в обсягах проєктування, розроблювати розділи: Генеральний план та благоустрій? Схема організації руху транспорту і пішохідів? Інженерне забезпечення території? А також п.24. Інші вимоги, де вказано •Виконати експертну оцінку для розділів ПП і ТЕО перед схваленням проекту будівництва (Так у вас же вказано 2 стадії проєктування, чи може ви не вірно щось вказали!) • Виконати комплексну експертизу проектної документації стадії «Робочий проект» перед затвердженням проекту будівництва (До чого тут робочий проєкт, коли ви зазначили стадії проєктування "Проєкт" та "Робоча документація"). Прошу пояснень!
Відповідь: Будуть внесені відповідні зміни до ТД
Дата відповіді: 28.08.2023 11:34
Відповідь надана

Стосово складу проектних робіт.

Номер: 482c6e8f4fcd478b8d7dae1fb9da4254
Дата опублікування: 24.08.2023 09:21
Опис: Доброго дня. Після аналізу тендерної документації виявилась невідповідність умов, зазначених у Техічному описі та Проекті договору. Згідно до технічного опису п.8 Інженерні вишукування - "не потребує". У проекті договору зазначено, що "Підрядник розробляє: Технічне заключення про стан існуючих конструкцій, інженерно-геологічні та інженерно-геодезичні вишукування, стадію «Проект» (П), стадію «Робоча документація» (РД)". Просимо пояснити, чи потрібно закладати до складу робіт інженерно-геологічні та інженерно-геодезичні вишукування. Дякуємо за відповідь.
Відповідь: Шановний учасник, будуть внесені відповідні зміни до Додатку 2 Технічні вимоги.
Дата відповіді: 24.08.2023 13:42