-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації на реконструкцію цокольного поверху основного корпусу літера "Б" ОКНП "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня" з облаштуванням спеціальної захисної споруди цивільного захисту за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Руська, 207 А
Оголошено тендер
656 231.47
UAH
Номер:
36138d877eda4c24b30f964da01cd0aa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-22-003960-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43291042
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43291042
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
656 231.47 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації на реконструкцію цокольного поверху основного корпусу літера "Б" ОКНП "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня" з облаштуванням спеціальної захисної споруди цивільного захисту за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Руська, 207 А
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
22.08.2023 15:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума656 231.47 UAH