-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації на реконструкцію цокольного поверху основного корпусу літера "Б" ОКНП "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня" з облаштуванням спеціальної захисної споруди цивільного захисту за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Руська, 207 А
Тендер Prozorro UA-2023-08-22-011244-a
Завершена
656 231.47
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 281.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 281.16 UAH
Номер:
bf7cb280f101488c86db69036741782b
Внутрішній номер закупівлі:
18747459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-22-011244-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43291042
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Ворожбит +380372548162, +380996683500 oknpodkl_ekonom@ukr.net http://odkl.chv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
656 231.47 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.08.2023 16:09 - 30.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2023 16:09 - 02.09.2023 10:00
Аукціон:
04.09.2023 14:43 - 04.09.2023 15:06
Період кваліфікації:
04.09.2023 15:06 - 06.09.2023 11:12
Період завантаження договору:
12.09.2023 00:00 - 22.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴656 231.47 Роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації на реконструкцію цокольного поверху основного корпусу літера "Б" ОКНП "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня" з облаштуванням спеціальної захисної споруди цивільного захисту за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Руська, 207 А